Enne fotosessiooni aja broneerimist palun tutvuda hinnakirjaga ja nende tingimsutega !


*Fotosessiooni kinnitamiseks tuleb tasuda broneerimistasu. Küsi lisa!


*Fotosessiooni tühistamisel broneeringutasu tagasimaksmisele ei kuulu !


*Vajadusel on võimalik fotosessiooni õigeaegselt edasi lükata, hiljemalt 24h enne kokkulepitud aega
Varu fotosessioonile tulemiseks aega. Hea oleks, kui jõuaksid vähemalt 10-15min enne fotosessiooni algust, et oleks aega sättida ning läbi rääkida oma täpsematest soovidest. Tavaliselt fotosessiooni aega edasi nihutada ei ole võimalik!


Broneerimisel palun täpsemalt teada anda,  kui palju inimesi on pildistama tulemas ning kas lisaks täiskasvanutele tuleb ka lapsi( ära märkida ka lapse vanus ).

Stuudiosse on lubatud ka väiksemaid lemmikloomi ( koerad, kassid, närilised ). Loomade kaasa võtmine omal vastutusel ning sellest tuleb kindlasti ka eelnevalt teavitada!


Riietus

Selga panna mugavad riided milles end kõige paremini tunned! Värvid võiksid olla heledates toonides, pastelsed. Valge, hall, beež jms. Tumedad ja väga erksad värvid ei jää ilusad! Pere või grupi pildistamise puhul võiks olla ühtne stiil. Suuri logosi ja mustreid vältida. Need paistavad pildil liiga palju silma.


Buduaar/akti  pildistamisele tulles kanda lohvakaid riideid ning teised riided ja aksessuaarid kaasa võtta mida fotosessioonil kanda soovid. Kitsad ja soonivad riided jätavad kehale inetud jäljed , mida on hiljem töötlemisel paha eemaldada. Sama jutt käib ka beebiootuse pildistamise kohta juhul, kui soovitakse pilte paljast kõhust. Jõulupildistamisel valida niisamuti riided milles end kõige paremini tunned.
Ideaalne on värvivalik on punane,tumeroheline,helepruun/beež. Stuudios on tavaliselt kaks jõulunurka. Üks tume, teine hele.

Heledasse nurka sobivad mahedamates toonides riided. ( pruun,beež ). Kui üldiselt must värv on selline mida pigem vältida siis tumedasse jõulunurka sobivad tumedad toonid ideaalselt. Kuid kindlasti mitte mustaga liiale minna!


 


Mida jalga panna ?

Stuudios on puhtad põrandad , seega välisjalanõudega stuudios ei käida. Mugavates riietes on ideaalne valik paljad varbad. Pidulike riiete puhul võib kaasa võtta kingad. Kaasa võetud jalanõud peavad olema puhtad. Määrdunud jalanõud võivad taustapõrandad rikkuda.Sokid on viimane ja halvim valik. Sellisel juhul peaksid olema need ühevärvilised ( must või valge ).Jumestus/Pediküür/Maniküür/Soeng

Kõik väljatoodud kategooriad on väga olulised! Hoolitsemata küüned jäävad pildil väga hästi näha ning tulemus ei ole ilus!

Naistel soovitan parima tulemuse saavutamiseks teha kindlasti korralik fotojumestus! Kui Sa ei tea kelle juurde jumestust tegema minna siis kindlasti anna mulle sellest teada!

Sama jutt kehtib ka soengu kohta. Kerget jumestust/puudrit soovitan ka meestele. Mehed lähevad fotosessioonil väga kergelt näost punaseks või roosakaks. Lisaks sellele kipub nende näonahk läikima.

Stuudio valgustus toob kahjuks kõik vead väga hästi esile. Kerge jumestus tagab veatu tulemuse ning teeb ka minu töö lihtsamaks.    Sinu panus fotosessioonil!

Hea tuju, aktiivsus ning koostöö on väga tähtis! Ainult nii saame tagada piltidele parima tulemuse! Kui Sul on mõni idee või soov siis kindlasti anna sellest julgelt teada !


Kui peres on väikseid lapsi siis kindlasti arvesta ka nende soovidega. Soovitan alati lapsele kaasa võtta tema lemmik mänguasi või temale meelepärane söök/jook. Paljud väiksed lapsed ei tee esialgu koostööd seega soovitan alati varuda aega ning valida pikem fotosessioon. Nagu öeldakse, algul ei saa vedama siis hiljem ei saa pidama. Lapsed vajavad aega kohanemiseks.


Mini fotosessiooni puhul on vaja last tagant utsitada ning peale suruda, kuid selle tulemuseks on kokkvõtteks laps pahur ja trotsi täis. Nii ei tule pildistamisest midagi välja.


Kuna lapsed on väga erinevad siis harva juhtub ka kannatlikke lapsi kellega õnnestub ideaalselt 30min hakkama saada! Kindlasti mõtle hoolikalt läbi , kui kannatlik Sinu laps on ning siis tee oma otsus millist paketti valida!


Kui Sul on veel lisaküsimus siis kirjuta mulle meilile või facebooki vahendusel !

NB! Kui Sa ei ole minu poolt 1-2 päeva jooksul kirjale vastust saanud siis kindlasti jälgi Spam/rämpspostkasti. Vahel juhtub, et kirjad satuvad sinna.


Triin Künnapas-Fotograaf Pärnus

Pärnu, Lille 4

info@fototriin.ee

+372 55926835

Powered by SmugMug Owner Log In